Agario Stoies

Kolekcje apartamenty w Szczawnicy renesansu 600 thread count tkana naszywka Pillow króla Ustaw Case, jasno-zielona

100-procentowa bawełna, satyna, 600 thread count, 2-częściowy

zestaw pasków tkaniny poduszki przypadku, tkaninymają ścieg szpiku leczenie hem, sprawy króla poduszki są o 40 do 20.
Najbardziej pomocne Opinie klientów 6 z 6

osób uznało tę recenzję za pomocną. Nie to samo poszewki dołączone do arkusza zestaw By Narciarz Ponieważ mam 4 poduszki na łóżku, zamówiłem te poszewki na poduszki, aby przejść z odpowiednio dobranego zestawu arkuszy.

Te poszewki na poduszki nie są takie same pod względem jakości, jak pozostałe 2 z zestawu, to nawet nie wydaje się możliwe, że mogą być takie same liczby wątku. 3 z 3 osób uznało tę recenzję za pomocną.

Wielki kupić …

M. Rainey Na tych 600 przypadków liczyć wątku poduszkę.

Kupiłem je, aby przejść z arkuszy dopasowania (jak mam dodatkowy zestaw poduszek

na łóżku). Lubię je tak

bardzo, i za taką cenę wielkich, kupiłem kolejny

komplet do innego łóżka w house.600 Arkusze Cunt wątku. Byli trochę sztywny, nawet po kilku praniach,

ale należy się spodziewać w dużej

liczby wątków (ciasno tkane) arkuszy.

dostają

miękkie z każdym myciu, są grube i miękkie, a kolor rzeczywisty element pasuje do koloru na zdjęciu. 1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Dobrze zrobiony, ale szorstki K.

Sartain Byłem naprawdę zaskoczony, że na 600 arkuszy liczyć wątek będzie tak szorstki! I wyprać przed użyciem i trudno było spać w nich byli tak trzaski. I wyprać je ponownie za pomocą softner tkaniny niewiele żadnej poprawy. Może gdyby dostali prania 15-20 razy mogą zmiękczyć, ale nie czułem się jak przegrywanie, że dużo snu próbuje. Zobacz wszystkie 13 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 33386 w Rozmiar Home: Kolor King: Pale Zielona Marka: Elite Model Home: Funkcje 600PCKG329RSTR 100-procentowa bawełna 600-Thread Szpiku liczyć ściegu szczegółowo hem 2-Pack z poszewki Tkaniny pasków

Litelok