opakowania tekturowe

WOLNY 25 Rozmówki Język z Mobile referencyjny (Mobi podróży)

Najbardziej pomocne Opinie klientów 107 z 112 osób uznało tę recenzję za pomocną. Prosty i zwięzły – dobre wprowadzenie przez Dr-Goat Ta

książka ma dobry spis treści z linkami do 25

językach. Każdy język ma krótkie sekcji historycznej, że również informacje, gdzie mówi się

danym językiem dzisiaj. Wprowadzenie dodobry spis treści z linkami do 25

językach. Każdy język ma krótkie sekcji historycznej, że również informacje, gdzie mówi się

danym językiem dzisiaj. Wprowadzenie do języka obejmuje dziwactw wymowy

i podaje przykłady spółgłosek i samogłosek.

Lista wyrażenie dla każdego języka daje tłumaczenia podstawowe zwroty, sytuacje problemowe (np. „potrzebuję pomocy”), a cyfry / liczenia. Każdy rozdział język ma aktywnych linków. Mimo, że nie podróżują, znalazłem tej książki bardzo ciekawe, łatwe w obsłudze i zawierają informacje. 54 z 54 osób uznało tę recenzję za pomocną. Książka ta moja podróż dużo więcej zabawy.

Linda Vasquez Ta darmowa

książka jest bardzo pomocna. Wymieniono w nim szereg bardzo przydatnych zwrotów podzielić na 3 kategorie: podstawowe, problemów i liczby.

Podstawowe wyrażenia to „Hello”, „Jak się masz?”, „My name is”, „Czy jest ktoś, kto mówi po angielsku?” I około 30 innych podobnych zwrotów.

Aktywny spis treści znajdują się linki do wszystkich kategorii. Dużo podróżuję i biorę Kindle 2 ze mną. Książka ta moja podróż dużo więcej zabawy. 41 z 41 osób uznało tę recenzję za pomocną. Tylko jeden procent! Rewelacja! Terry W tej cenie takie okazja i warto o

wiele więcej.

Jak ktoś mógłby

dać to jedna gwiazda i powiedzieć, że to „bezwartościowy”? Z opisu wynika jednoznacznie stwierdza, co książka zawiera. Nie widzę niczego, co mówi, że uczy języka. nie ma powodu do złej oceny.

Zobacz wszystkie 36 opinie klientów …

spa warszawa