Jakie auto dla młodego kierowcy ?

0
Share

Udało Ci się zdobyć wymarzony dokumenty czyli prawo jazdy, teraz czas na znalezienie swojego pierwszego auta. Warto postawić auto na tanie w utrzymaniu , z niezbyt dużym silnikiem. Nowi kierowcy nie mogą liczyć na żadne zniżki płacąc OC, dlatego należy kupować auta z małym silnikiem , kilkuletnie modele. Oto propozycje kilku aut , które świetnie się sprawdzą jako pierwszy samochód.

Toyota Corolla 1.6
Auto to jest trwałe i nieskomplikowane d budowie. Pojawiające się usterki wynikają głównie ze złej eksploatacji pojazdu. Wśród poważniejszych usterek może wystąpić korozja, wadliwe uszczelki reflektorów. Polecane są modele z silnikiem 1.6/110KM , które są tanie w utrzymanie , proste w obsłudze.
Ford Focus 1.6
Trzydrzwiowe modele Forda Focus można kupić za ok . 6 tys zł. Zaletą tych modeli aut jest niewielki koszt obsługi technicznej, tanie części zamienne. Samochód zapewnia pewne zachowanie na drodze. Średni spalanie Forda Focus 1.6 wynosi 7-8 l na 100 km, więc jest to dobry wynik.
Nauczmy się jeździć
Fiat Grade Punto
Jest to oszczędne auto za niewielkie pieniędze. Auto posiada trwałe jednostki napędowe, tani części. Podstawowe wersje aut posiadają bogate wyposażenie: komputer pokładowy, poduszki powietrzne, elektryczne lusterka, ABS.

Related Posts